Garance doručení zásilky do druhého pracovního dne za 49,- Kč na pobočku Zásilkovny. Nejlevnější přeprava kávy je právě k dispozici!

La Borsa Pieno Gusto 1 Kg zrnková káva

24 hodnocení
Značka: La Borsa
332 Kč 289 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odběru Brno | Praha
Můžeme doručit do:
19.6.2019

La Borsa Pieno Gusto je kávou pro milovníky silné aroma kávy. Káva se vyznačuje velkou krémou kávu a nulovou kyselostí chutí. Silné aroma je také způsobeno vysokým poměrem kávy robusta, kde je zastoupena v této kávě v 80%. Zbytek směsi kávy tvoří káva arabika.

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Borsa Pieno Gusto je kávou pro milovníky silné aroma kávy. Káva se vyznačuje velkou krémou kávu a nulovou kyselostí chutí. Silné aroma je také způsobeno vysokým poměrem kávy robusta, kde je zastoupena v této kávě v 80%. Zbytek směsi kávy tvoří káva arabika.

Káva se skvěle hodí do automatických kávovaru, které mají vysokou spotřebu kávy. Káva není mastná a je pražená středním způsobem. Není tedy potřeba kávovar nijak přenastavovat z jeho továrního nastavení. Značka kávy LaBorsa byla založena v roce 2011 v České Republice. Naše rodinná společnost založila tuto obchodní značku pro produkty, které praží na severu Itálie v blízkosti jezera Como. Naše společnost spolupracuje s úspěšnou rodinnou pražírnou, která praží svoje značky déle jak 20 let.

Káva La Borsa je vhodná především do automatických kávovarů. Je skvěle chuťově vyvážená. Veškeré druhy kávy La Borsa obsahuji velice kvalitní směs arabiky a robusty. Kávy jsou typické svými italskými rysy. Krémové, chuťově výrazné a oříškové. Obchodní značka La Borsa caffé nabízí také velkoobchodní spolupráci pro prodejce kávy a provozovatele nápojových automatů.

Doplňkové parametry

Kategorie: La Borsa
Záruka: 2 roky
Balení: 1 Kg
Druh: Směs Arabiky a Robusty
Káva: Zrnková
Oblast pražení: : Sondrio, Severní Itálie
Poměr arabiky: : 50%
Poměr robusty: : 50%
Síla kávy: : ★★★☆☆
Acidita kávy: : ★☆☆☆☆
Pěna kávy: : ★★★★★
Vhodná pro cappuccino a latte: : ★★★☆☆
Vhodná pro espresso: : ★★★☆☆
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Ohanao 9.5.2019 08:24
d3d3LmthZmVzZXJ2aXMuY3o# icufusij-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#icufusij-u]icufusij-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#icufusij-t http://mewkid.net/generic-cialis/#icufusij-t http://mewkid.net/generic-cialis/#icufusij-t http://mewkid.net/generic-cialis/#icufusij-t http://mewkid.net/generic-cialis/#icufusij-t http://mewkid.net/generic-cialis/#icufusij-t http://mewkid.net/generic-cialis/#icufusij-t http://mewkid.net/generic-cialis/#icufusij-t osojiuw
Odpovědět
Avatar autora Erkerebioja 9.5.2019 08:23
d3d3LmthZmVzZXJ2aXMuY3o# iyatuqem-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#iyatuqem-u]iyatuqem-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#iyatuqem-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyatuqem-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyatuqem-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyatuqem-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyatuqem-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyatuqem-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyatuqem-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyatuqem-t adzivela
Odpovědět
Avatar autora Ulsatezehjavou 9.5.2019 08:23
d3d3LmthZmVzZXJ2aXMuY3o# ugihamu-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#ugihamu-u]ugihamu-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#ugihamu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ugihamu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ugihamu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ugihamu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ugihamu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ugihamu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ugihamu-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ugihamu-t ipeben
Odpovědět