DeLonghi ECAM 220.20 W

7 989 Kč 6 602,48 Kč bez DPH
✆ Zavolejte nám
Položka byla vyprodána…
Plně automatické espresso DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.20 W o rozměru 24 × 35 × 44 cm je opatřeno čerpadlem s tlakem 15 barů, díky kterému vám připraví vynikající kávu jako od profesionála. Díky tradiční trysce na pěnění mléka bude také velmi snadné připravit mnoho dalších nápojů, jako jemné cappuccino, našlehané macchiato, flat white, či mléčnou pěnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.20 W je plně automatický kávovar o rozměru 24 × 35 × 44 cm s tlakovým čerpadlem 15 barů, které vám umožní připravit profesionální kávu. Připravíte si s ním i jemné cappuccino, našlehané macchiato, flat white, či mléčnou pěnu díky tradiční trysce na pěnění mléka. Ovládání kávovaru je jednoduché díky dotykovému panelu se 4 černobílými tlačítky – jedním stisknutím si můžete vybrat váš oblíbený nápoj.

Kávovar je vybaven kónickým ocelovým mlýnkem s 13 možnostmi nastavení hrubosti, který je kalibrovaný se 100% přesností. Jeho zásobník na zrna může pojmout 250g. Pro vychutnání perfektní kávy je možné použít i již předemletou kávu. Voda se nalévá do vyjímatelné nádržky o objemu 1,8 l, kde si můžete zvolit požadovanou teplotu. Odkapávací tácek i spařovací jednotka jsou vyjímatelné, takže se dají snadno udržovat v čistotě a mytí v myčce.

Špičkové mletí pro přípravu kávy přímo ve vašem přístroji? Integrovaný mlýnek na kávu vám umožňuje nastavit až 13 stupňů hrubosti mletí. Jeho tichý provoz zaručuje, že kávová zrna jsou vždy čerstvě namletá. Kónický ocelový mlýnek je navíc přesně kalibrován, abyste mohli doufat v tu nejčerstvější kávu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: