BAZZARA Aromamore 1 kg zrnková káva

Z pražírny rovnou k Vám
699 Kč 624 Kč bez DPH 5 Kč / 7 g
✓ Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Bazzara Aromamore je oblíbená italská káva, která nabízí nezaměnitelnou směs intenzivních chutí - od kakaa až po jemnou sušenou meruňku. Její jemně ovocnou kyselinku zdobí tóny svěžesti a chuťové poznávání zakončuje lískový oříšek a karamel. Připravte si z ní pravé italské espresso s bohatou pěnou a nezaměnitelnou chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už od svého vzniku v italském městě Trieste se Bazzara věnovala vývoji prémiových kávových směsí, které se odlišují od běžných na trhu. Za tímto účelem se společnost zaměřila na výběr nejkvalitnějších zrn z nejlepších oblastí po celém světě, a to vše díky podnikavosti Antonia Bazzary, a ručnímu pražení, které zaručuje jedinečnou chuťovou profilaci. Jeho syn Renato pak Bazzaru dovedl k dnešnímu prémiovému postavení.
 
Bazzara se od roku 2004, kdy ji převzal Renato Bazzara, zařadila mezi nejuznávanější značky kávy na světě. Díky jeho dlouholetým zkušenostem a vášni pro kvalitu a inovaci se Bazzara stala závaznou vůči svým spotřebitelům a vytváří nové směsi, které uspokojí i nejnáročnější. K dnešnímu dni se Bazzara chlubí špičkovými směsmi, které jsou vyráběny s moderními technologiemi, ale zároveň jsou dodrženy tradiční postupy. Spolupráce s mnoha profesionálními baristy a kávovými experty jí umožňuje udržet si pozici lídra v oblasti kávy.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: BAZZARA caffé
Káva: Zrnková
Druh: Směs Arabiky a Robusty
Balení: 1 Kg
Poměr arabiky:: 70%
Poměr robusty:: 30%
Acidita kávy:: ★★★☆☆
Síla kávy:: ★★★☆☆
Pěna kávy:: ★★★☆☆
Vhodná pro cappuccino a latte:: ★★★★☆

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: