BAZZARA Grancappuccino 1 kg zrnková káva 💡 Dárek k nákupu

Z pražírny rovnou k Vám
735 Kč 656 Kč bez DPH 5 Kč / 7 g
✓ Skladem
Dárek k nákupu
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Grancappuccino je jemné a sladké espresso s plným tělem, které se vyznačuje čerstvými ovocnými tóny a vůní horských květin. Nádech koření doplňuje celou chuť. Jeho charakteristické aroma po medu a příjemná chuť připomínající croissanty se skvěle hodí do mléčných nápojů jako cappuccino či latte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už od svého vzniku v italském městě Trieste se Bazzara věnovala vývoji prémiových kávových směsí, které se odlišují od běžných na trhu. Za tímto účelem se společnost zaměřila na výběr nejkvalitnějších zrn z nejlepších oblastí po celém světě, a to vše díky podnikavosti Antonia Bazzary, a ručnímu pražení, které zaručuje jedinečnou chuťovou profilaci. Jeho syn Renato pak Bazzaru dovedl k dnešnímu prémiovému postavení.
 
Bazzara se od roku 2004, kdy ji převzal Renato Bazzara, zařadila mezi nejuznávanější značky kávy na světě. Díky jeho dlouholetým zkušenostem a vášni pro kvalitu a inovaci se Bazzara stala závaznou vůči svým spotřebitelům a vytváří nové směsi, které uspokojí i nejnáročnější. K dnešnímu dni se Bazzara chlubí špičkovými směsmi, které jsou vyráběny s moderními technologiemi, ale zároveň jsou dodrženy tradiční postupy. Spolupráce s mnoha profesionálními baristy a kávovými experty jí umožňuje udržet si pozici lídra v oblasti kávy.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: BAZZARA caffé
Káva: Zrnková
Druh: Směs Arabiky a Robusty
Balení: 1 Kg
Poměr arabiky:: 80%
Poměr robusty:: 20%
Acidita kávy:: ★★☆☆☆
Síla kávy:: ★★★☆☆
Pěna kávy:: ★★★★☆
Vhodná pro cappuccino a latte:: ★ ★ ★ ★ ★
Vhodná pro espresso:: ★ ★ ★ ★ ★

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: