Alunni caffé Luigina Arabica 1 Kg zrnková káva

Z pražírny rovnou k Vám
Značka: Alunni caffé
499 Kč 445,54 Kč bez DPH
✓ Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Ricetta Luigina, dokonalá kombinace ingrediencí z nejprestižnějších zemí produkujících kávu. Komplexní tělo pravého italského espressa. Ricetta Luigina, tato směs nabízí širokou škálu vůní a chutí a nabízí řešení pro nejnáročnější znalce kávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ricetta Luigina představuje mistrovskou kombinaci vybraných ingrediencí z nejprestižnějších zemí, které jsou známy pro svou kávu. Tato směs byla pečlivě vytvořena s cílem nabídnout komplexní tělo, které je charakteristické pro pravé italské espresso. Ricetta Luigina se stala symbolem excelence v oblasti kávy a přináší nejen skvělou chuť, ale i bohatou aromatickou paletu.

Tato výjimečná směs Ricetta Luigina přináší širokou škálu vůní a chutí, které oslovují každý smysl milovníků kávy. Je navržena tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější znalce kávy, kteří hledají jedinečný zážitek v každém šálku. Směs Ricetta Luigina se stala výjimečnou i v mezinárodním měřítku, když získala dvě zlaté medaile na prestižní soutěži International Coffee Tasting.

Tato soutěž, pořádaná Mezinárodním institutem ochutnávačů kávy, je renomovaným fórem, které každoročně vybírá a ocenjuje pouze ty nejvyšší kvality kávových směsí. První zlatá medaile byla udělena v roce 2019 na asijském ročníku soutěže, což svědčí o mezinárodním uznání směsi Ricetta Luigina. Druhá zlatá medaile následovala v roce 2020 na italském vydání téže soutěže, potvrzující neustálou kvalitu a excelenci této vynikající kávové směsi. Ricetta Luigina tak není pouze blendem kávy, ale i symbolem dokonalosti, který si získává srdce a vkus milovníků vynikající kávy po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alunni caffé
Káva: Zrnková
Druh: Směs Arabiky a Robusty
Balení: 1 Kg
Poměr arabiky:: 80%
Poměr robusty:: 20%
Acidita kávy:: ★★☆☆☆
Síla kávy:: ★★★☆☆
Pěna kávy:: ★★★★☆
Vhodná pro cappuccino a latte:: ★ ★ ★ ★ ★
Vhodná pro espresso:: ★ ★ ★ ★ ★

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: