Vyzkoušejte Alunni caffé 2 x 1 Kg zrnková káva

Z pražírny rovnou k Vám
Značka: Alunni caffé
–6 %
Vyzkoušejte Alunni caffé 2 x 1 Kg zrnková káva
–6 % 932 Kč 832,14 Kč bez DPH 466 Kč / 1 kg
✓ Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Ricetta Luigina, dokonalá kombinace ingrediencí z nejprestižnějších zemí produkujících kávu. Komplexní tělo pravého italského espressa. Ricetta Camillo, pečlivě vyvážené spojení nejlepších výběrů kávy arabica, pro jedinečné potřeby autentického italského espressa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs Ricetta Luigina získala 2 zlaté medaile na mezinárodní soutěži Internationa Coffee Tasting v kategorii Nejlepší italské espresso: první byla získána v roce 2019 
na asijském ročníku soutěže a druhá v roce 2020 na italském vydání. Tuto soutěž každoročně pořádá Mezinárodní institut ochutnávačů kávy a vybírá a uděluje pouze ty nejvyšší kvality směsí.
 
Všechno to začalo, když se Alessia Alunni, pocházející z rodiny s 30letým působením ve světě kávy, rozhodla získat historickou milánskou značku „Golden Brasil Coffee“. „Pražíme speciální, kvalitní kávu s řemeslným zpracováním podle nejušlechtilejší tradice italského espressa, pracovní filozofie, která nám umožnila naplnit úspěchy a neustále usilovat o růst. V roce 2018 jsme obdrželi pečeť jako„ Šampión růstu “od Německý institut pro kvalitu a finance. Získali jsme několik ocenění kategorií, pokračuje Alunni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: