Saccaria Oro Selezione 1 Kg zrnková káva

Z pražírny rovnou k Vám
465 Kč 415,18 Kč bez DPH
✓ Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Selezione Oro je směs kávy s dokonalou rovnováhou mezi nejlepšími odrůdami kávy Arabika a Robusta. Snoubí se zde sladká a příjemná vůně brazilských bobů Arabika a intenzivní vůně indických kávových bobů Robusta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodné pro milovníky směsí, kde převažuje kávy Arabika. Káva je vhodná pro přípravu originálního italské espressa a také pro přípravu mléčných nápojů. 

V Saccaria není nic ponecháno náhodě. Skupina specializovaných odborníků neustále sleduje výrobní řetězec, který začíná zrnkem kávy, které se pečlivě vybírá až po šálek kávy doma nebo v kavárně. Odborníci v Saccaria caffé vybírají a nakupují ty nejlepší odrůdy Arabica a Robusta, které rostou v tropickém pásmu, aby skutečně zaručili ty nejlepší a nejjemnější směsi a samozřejmě vynikající výsledek v šálku.

Proces pražení lze považovat skutečně za umění. Vyžaduje obrovské zkušenosti. Saccaria zpracovává kávu pečlivě a věnuje zvláštní pozornost cyklu pražení: přesné načasování a dokonalá teplota jsou spojeny tak, aby vynikly zvláštnosti každé směsi. V Saccaria Caffè je tento proces výsledkem neustálého výzkumu a používání stále inovativnějších a účinnějších technologií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Saccaria caffé
Káva: Zrnková
Druh: Směs Arabiky a Robusty
Balení: 1 Kg
Acidita kávy:: ★★★☆☆
Síla kávy:: ★★★☆☆
Pěna kávy:: ★★★★☆
Vhodná pro cappuccino a latte:: ★★★★☆
Vhodná pro espresso:: ★★★★☆

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: