Nivona CafeRomatica NICR 825

25 990 Kč 21 479,34 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Plně automatické espresso Nivona NICR 825 CafeRomatica v sobě spojuje elegantní design, nadstandardní funkce a hlavně výbornou kvalitu připravené kávy. O jednoduché a intuitivní ovládání se postará barevný TFT displej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kávovar využívá profesionální čerpadlo s maximálním tlakem až 15 barů a k dispozici je i mléčná tryska, díky které můžete snadno připravovat i mléčné kávové speciality, jako je Cappuccino nebo Latte Macchiato. Funkce Spumatore DUOplus se postará o rovnoměrnější krémovou mléčnou pěnu a zároveň umožňuje připravit 2 šálky Cappuccina současně - stisknutím tlačítka. Samozřejmostí kávovaru jsou funkce, které jej udržují v neustálé čistotě (proplach, čištění, odvápňování). Barevné provedení: matná černá s chromovanými aplikacemi.
 
Nivona NICR 825 CafeRomatica představuje plnoautomatické espresso, které spojuje v sobě špičkové technologie a plnou výbavu zároveň. Splňuje všechny požadavky a potřeby domácnosti, kancelářských prostorů nebo malých firem. Oceníte extrémně tichý mlýnek s perfektním výsledkem mletí a možností individuálního nastavení jemnosti mletí kávových zrn. Dokonalou chuť kávy zajišťuje i 15barové čerpadlo. Kávovar disponuje zásobníkem na kávu s objemem 600 g a nádobou na vodu o objemu 1,8 litru.
 
Jednoduché a přehledné ovládání je zajištěno barevným zobrazením grafik i písemnými pokyny na ostrém TFT displeji. Vybrat si můžete ze 2 možností zobrazení.
Nastavit si můžete:
  • 3 stupně teploty kávy
  • 5 stupňů intenzity kávy
  • 3 stupně teploty horké vody (na čaj)
Rádi si vychutnáváte mléčné kávové speciality? S kávovarem CafeRomatica rozhodujete o pořadí přípravy vy - nejprve káva, potom mléko nebo naopak? Připravte si Cappuccino či Latte přesně tak, jak ho máte nejraději.
 
Technologie Spumatore DUOplus
Díky funkci Spumatore DUOplus získáte rovnoměrnější krémovou mléčnou pěnu a zároveň si můžete připravit 2 šálky Cappuccina současně jediným stisknutím tlačítka.
 
Systém Aroma Balance
Nový systém Aroma Balance zvládá to, co doposud dokázal pouze barista. Mění tlak, rychlost průtoku a dobu, po kterou se čerstvě umletá káva luhuje. Nabízí 3 profily intenzity aroma pro maximální aroma a ideální míru vyluhování.
 
Snadná údržba
Čistotu, hygienu a optimální provoz přístroje zajistí hygienické programy jediným stiskem (proplach, čištění, odvápňování). Samozřejmostí je i automatický proplach šlehače na mléčnou pěnu.
  • Odnímatelná varná jednotka pro hygienické čištění
  • Programy na hygienické čištění a údržbu: vyčištění, odvápnění a vypláchnutí stiskem jediného tlačítka
Včetně filtru CLARIS na filtrování vody, čisticích tablet, hadičky na mléko a dávkovací lžičky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary Nivona
Záruka: 2 roky
Řada: 8
Barva: Stříbrná
šířka: 24
výška: 33
hloubka: 48
Váha: 11
? Smart: Ano
Kapacita nádrže na vodu: 1,8 l
Kapacita kávových zrn: 250 g
Tlak: 15 bar
Funkce odvápnění: Ano
Mlýnek: Kónický mlýnek vyrobený z kalené oceli

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: