Kniha Coffeexperts

895 Kč 740 Kč bez DPH
✓ Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Pro všechny milovníky kávy, zejména těch, kteří si váží italského kávového umění, je kniha "Kávový Expert" nepostradatelným průvodcem celou historií a výrobou italské kávy. Tato kniha je skvělým zdrojem poznání a dobrodružství pro všechny, kteří chtějí lépe porozumět tomuto legendárnímu nápoji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha se otevírá v srdci italského kávového dědictví, kde si můžete přečíst fascinující historii kávy, od jejího původu v Etiopii až po její rozšíření do Evropy, kde se stala základem pro kávovou kulturu, kterou známe dnes. Autor knihy vás provede vývojem italského kávového stylu, včetně vzniku espressa a cappuccina, dvou ikonických italských nápojů.
 
"Kávový Expert" vám také poskytne hloubkové informace o různých druzích kávových zrn, způsobech pražení a přípravy, které hrají klíčovou roli v dosažení dokonalé chuti italské kávy. Můžete se dozvědět o technikách extrakce, ideálním tlaku a teplotě pro espresso, a také o umění pěnového mléka.
 
Tato kniha se neomezuje pouze na teorii, ale také nabízí praktické rady a tipy pro domácí přípravu italské kávy, abyste si mohli užít autentický kávový zážitek ve svém vlastním šálku. Autor vám podává rady týkající se výběru kávovaru, mletí kávy a dalších důležitých aspektů.
Celkově řečeno, "Kávový Expert" je kniha, která vás provede všemi kroky výroby italské kávy a umožní vám stát se opravdovým znalcem tohoto vzrušujícího nápoje. Pro ty, kteří chtějí rozšířit své znalosti o kávě a prohloubit svůj kávový rituál, je tato kniha neocenitelným průvodcem na cestě za dokonalým italským espressem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy o kávě
? Jazyk: Italština / Angličtina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: