Philips EP2230/10

37 hodnocení
Značka: Philips
11 990 Kč 9 909 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Automatický kávovar Philips EP2230/10 dokáže připravit 3 různé druhy kávových nápojů z mleté i zrnkové kávy. Pochutnat si tak můžete na klasické kávě, Espressu a mléčné kávě. Pokud však nemáte zrovna chuť na kávu, můžete si uvařit jen horkou vodu a připravit si z ní například čaj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šetřete životní prostředí
Kávovar je vybaven funkcí ECO a spadá do energetické třídy A. Je tedy šetrný k životnímu prostředí i k vašim financím.
 
Uvaří kávu vašich snů
Zavřete oči a zhluboka se nadechněte. Nyní si představte, že cítíte vůni čerstvě umleté a uvařené kávy. To nemusí být jen představa ve vaší mysli. Kávovar je totiž vybaven dotykovým displejem, s jehož pomocí si můžete jednoduše nastavit jednotlivé vlastnosti kávy přesně podle vašeho přání.
 
Bohatá mléčná pěna
Jste-li příznivci kávy s mlékem, jistě vás potěší, že kávovar umožňuje přípravu hned několika mléčných nápojů. Je totiž vybaven kulatou napěňovací komorou, v níž dochází k rychlému míchání mléka a vzduchu. Vzniká tak krémová mléčná pěna, kterou můžete použít k přípravě cappuccina nebo latte macchiata.
 
Keramické mlýnky
K namletí kávy slouží 100% keramické mlýnky, které jsou známé pro svou přesnost a extrémní pevnost. Díky tomu vydrží přípravu až 20 000 šálků nápoje, aniž by se poškodily. Vybrat si můžete z 12 různých stylů mletí, od velmi jemného prášku po nahrubo namletá kávová zrna.
 
Patentovaný vodní filtr
AquaClean je patentovaný filtr, který zajistí, že vaše káva bude z chutné a čisté vody, a zároveň chrání kávovar před vznikem vodního kamene. Trvanlivost filtru je až 5000 šálků, poté je potřeba jej vyměnit. Že je potřeba filtr nahradit, poznáte podle upozornění na kávovaru.
 
Jednoduchá údržba
LatteGo jednotka lze rozebrat na 2 díly, které můžete očistit pod tekoucí vodou nebo v myčce. Srdcem přístroje je však spárovací jednotka, kterou lze z kávovaru jednoduše vyjmou a umýt. Díky tomu je údržba přístroje opravdu jednoduchá a vaše káva tak neztratí nic na své chuti a vůni.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary Philips
Záruka: 2 roky
Funkce Cappuccino: Nádoba na mléko
Kapacita karafy na mléko: 0,26 L
Kapacita nádoby na odpad: 12 porcí
Barva a povrch: Černá, Matná černá
Kompatibilita filtrů: AquaClean
Rozměry výrobku: 247 × 366 × 434 mm
Kapacita kávových zrn: 275 g
Objem nádržky na vodu: 1,8 L
Možnost mleté kávy: ANO
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: