47 Anno Domini Prosecco DOC Frizzante 0,75l

239 Kč 197,52 Kč bez DPH
✓ Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Prosecco láká svým suchým a krémovým charakterem, přičemž svěží chuť je obohacena výraznými tóny jablek. S apelací Extra Dry nabízí nezapomenutelný zážitek, spojující polosuchý charakter s vysokým obsahem jemných bublinek, které dodávají nápoji osvěžující lehkost. Vyrobeno z 100% odrůdy Glera, toto Prosecco je nejenom skvělým společníkem pro každou příležitost, ale i výrazem jedinečného stylu a kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prosecco Anno Domini je oslnivým exemplářem italského vinařského umění, které vzniká v srdci oblíbeného vinářského regionu u města Treviso. Vinařství Anno Domini se věnuje nejenom výrobě vynikajících vín, ale také propojuje svět vína s uměním prostřednictvím různých uměleckých akcí, čímž vytváří jedinečný zážitek pro své návštěvníky.

Prosecco Anno Domini okouzluje nejen lahodným obsahem, ale také svým vizuálním dojmem. Jeho světle žlutá barva slámy přitahuje pohledy, a když se nápoj nachází ve sklenici, můžeme obdivovat spoustu jemných, pravidelných bublinek, které tvoří elegantní perlení.

Výrazná vůně Prosecca Anno Domini je plná osvěžujících tónů jablek a jemných akátových květů. Tato kombinace vytváří komplexní aromatický profil, který láká k prvnímu skleničkovému dojmu. Při prvním ochutnání se otevírá svět sametově hebké chuti, která pohladí naše chuťové buňky. Prosecco je příjemně suché, což dodává nápoji eleganci a univerzálnost, díky níž se skvěle hodí jako aperitiv nebo společník k lehkým pokrmům.

Jeho charakteristický a dlouhý závěr je jako finále uměleckého představení, které ponechává nezapomenutelný dojem na našem jazyku. Prosecco Anno Domini není pouze nápojem, ale skutečným uměleckým dílem, které spojuje tradici s moderní kreativitou. Vinařství Anno Domini se stává nejen místem výroby vynikajících vín, ale i kulturním centrem, kde se setkává víno, design a umění, vytvářejíc tak jedinečný prostor pro milovníky kvalitního životního stylu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prosecco
Apelace: DOC
Barva: Bílá
Chuť: Polosuché
Prosecco: Extra Dry
Víno: Šumivé
Kyselin: 5,8 g/l
Zbytkový cukr: 13 g/l
Obsah alkoholu: 10,5 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: