Zvýhodněné balení kávy 3x1 Kg OPTIMUM 2

Z pražírny rovnou k Vám
–6 %
Zvýhodněné balení kávy 3x1 Kg OPTIMUM 2
–6 % 1 380 Kč 1 232,14 Kč bez DPH
✓ Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Káva Il Tuo Espresso je směs arabiky a robusty v poměru 60% arabika a 40% robusta. Název napovídá oblíbenosti tohoto poměru kávy. V překladu do češtiny “ Il Tuo espresso” znamená Vaše espresso.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje následující 3 balení kávy po 1 Kg


SpeciaCoffee Il Tuo Espresso 1 Kg zrnková káva

Káva Il Tuo Espresso je směs arabiky a robusty v poměru 60% arabika a 40% robusta. Název napovídá oblíbenosti tohoto poměru kávy. V překladu do češtiny “ Il Tuo espresso” znamená Vaše espresso. Tento poměr kávy arabika a robusta je jeden z neodebíranějších na světě. Díky své bohaté krémě a nekyselé chuti je velice vyvážená a hodí se do automatických kávovarů

La Borsa Forte Arabica 1 Kg zrnková káva

Forte Arabica je vysokou směsí kávy arabika. Káva je pražena v poměru 80% arabika a 20% robusta. V Itálii od dob Benita Mussoliniho platí pravidlo, že kávy, které obsahují nad 80% arabiky jsou považovány za 100% arabiku. Otázkou je kolik 100% arabiky jsme v životě ochutnali. Káva Forte Arabica se vyznačujeme svoji jemnou chutí kávy arabiky, která je cítit po ovoci a čokoládě. Káva se skvěle hodí pro kávy espresso, pro opravdové italské pochoutkáře.


Parana Extra bar Premium 1 Kg zrnková káva

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvýhodněné balení 3 Kg kávy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: