Siemens vodní filtry TZ70033A 3 ks

990 Kč 818,18 Kč bez DPH 330 Kč / 1 ks
✆ Zavolejte nám
Položka byla vyprodána…

Vodní filtr do kávovarů pro všechny kávovary Siemens. Snižuje obsah vodního kamene, absorbuje škodlivé látky a redukuje látky ovlivňující chuť kávy. Balení obsahuje 3 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte si ještě lepší chuť kávy a zajistěte svému přístroji dlouhou životnost. Používejte vodní filtr pro espressa Siemens TZ700033A, se kterým získáte vždy kvalitní vodu pro přípravu svého oblíbeného šálku kávy. Navíc odstraníte veškeré usazeniny z vodního kamene a udržíte své espresso ve skvělé kondici mnohem delší dobu.
Intenzivní chuť kávy
 
Vodní filtr pro espressa Siemens TZ700033A je speciálně určený pro všechny kávovary Siemens. Jejich používáním omezíte vytváření vodního kamene uvnitř kávovaru a vaše káva získá ještě výraznější aroma. Samotná voda je velmi důležitou součástí přípravy každé kávy, takže pro zajištění optimální chuti je vždy nejlepší ji filtrovat profesionálně. Použijte proto správný vodní filtr a můžete se těšit na přirozenou intenzivní chuť a plné aroma kávy. V balení najdete 3 ks filtru.
 
Filtrační patrona se podílí nejen na zachování skvělé chuti kávy, ale jejím dalším úkolem je ochránit přístroj od nežádoucích usazenin. Voda obsahuje chlór, často jsou v ní stopy těžkých kovů a jiných nežádoucích látek. Usazeniny z vodního kamene zkracují životnost vašeho kávovaru. Vodní filtr pro kávovary Siemens absorbuje veškeré škodlivé nežádoucí látky, zatímco důležité fluoridy zůstávají zachovány. Při ohřívání vody dochází k usazování vodního kamene, což zpomaluje proces ohřevu a z dlouhodobého hlediska může způsobit poruchu kávovaru. Dopřejte svém espressu kvalitní péči a pořiďte si značkový vodní filtr Siemens TZ700033A. V balení najdete rovnou 3 ks.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: