Laica Bi-Flux Cartridge Mineralbalance 3ks M3M

449 Kč 371 Kč bez DPH 150 Kč / 1 ks
✓ Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Filtrační konvice Laica, vyrobené a designované v Itálii nabízejí víc než jen pravidelný pitný režim. Srdce Laica konvic tvoří Bi-flux filtry vyvinuté speciálně pro filtrování vody různé kvality. Díky tomu si dokážete sami zvolit, které prvky z vody odstraníte, uchováte, případně doplníte. Tělo konvice je navrženo s ohledem na moderní životní styl, proto vás zaujme nejen její elegantní design, ale i lehká skladovatelnost, např. v chladničce. Praktická a elegantní. Taková je Laica.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravá voda plná minerálů
Filtry Bi-flux Mineralbalance zachovávají přirozenou rovnováhu minerálních solí ve vodě, jako například hořčík a vápník. Hořčík má vliv na správné fungování svalů a nervů, přispívá ke snížení vyčerpání a únavy. Vápník je důležitý nejen pro naše kosti a zuby, ale ovlivňuje i mnohé metabolické procesy. Dostatečný příjem vápníku snižuje riziko nádorových onemocnění tlustého střeva a vysokého krevního tlaku. Filtry Mineralbalance zároveň redukují chlor, vodní kámen, herbicidy a pesticidy, těžké kovy, zlepšují chuť a vůni vody.

Záruka nejvyšší kvality a bezpečnosti
Není nám jedno, co pijeme. Účinnost, efektivita a zdravotní nezávadnost konvici Laica a filtrů Bi-flux je podložena mnoha atesty významných nezávislých laboratořích z celého světa, jakož i atestem z tuzemské státní zkušebny. Filtry nové generace LAICA Bi-flux využívají jedinečnou 5stupňovou technologii filtrace. Vyrobené filtry jsou 100 % sterilizovaného pomocí procesu beta-řadicí. Filtrů se až do otevření zákazníkem nedotkne lidská ruka.  

Šetrná k životnímu prostředí i peněženkám
Otázka ekologického přístupu k využívání přírodních zdrojů a ochraně přírody dnes hraje důležitou roli v životě každého z nás. Každý Bi-flux filtr byl navržen tak, aby dokázal přefiltrovat až 150 litrů vody, díky čemuž dokáže nahradit až 100 klasických 1,5 litrových plastových lahví. Kromě toho je voda z jedné PET láhve ve finále 8x dražší než voda z filtrační konvice Laica. Pijte chutnou a zdravější vodu. Pomáháte tak nejen přírodě, ale i vaší peněžence.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: