BAZZARA Dodicigrancru 250 g zrnková káva

Z pražírny rovnou k Vám
249 Kč 222,32 Kč bez DPH 6,97 Kč / 7 g
✓ Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Dodicigrancru je směsí Arabik z 12 nejlepších kávových plantáží celého světa, kterou bylo vysoce odborným způsobem a dokonale upraženo. Vdechuje se jí květinová vůně, která se harmonicky prolíná s lahodnými exotickými chutěmi s příchutí kandované pomerančové kůry a hořké čokolády.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už od svého vzniku v italském městě Trieste se Bazzara věnovala vývoji prémiových kávových směsí, které se odlišují od běžných na trhu. Za tímto účelem se společnost zaměřila na výběr nejkvalitnějších zrn z nejlepších oblastí po celém světě, a to vše díky podnikavosti Antonia Bazzary, a ručnímu pražení, které zaručuje jedinečnou chuťovou profilaci. Jeho syn Renato pak Bazzaru dovedl k dnešnímu prémiovému postavení.
 
Bazzara se od roku 2004, kdy ji převzal Renato Bazzara, zařadila mezi nejuznávanější značky kávy na světě. Díky jeho dlouholetým zkušenostem a vášni pro kvalitu a inovaci se Bazzara stala závaznou vůči svým spotřebitelům a vytváří nové směsi, které uspokojí i nejnáročnější. K dnešnímu dni se Bazzara chlubí špičkovými směsmi, které jsou vyráběny s moderními technologiemi, ale zároveň jsou dodrženy tradiční postupy. Spolupráce s mnoha profesionálními baristy a kávovými experty jí umožňuje udržet si pozici lídra v oblasti kávy.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: BAZZARA caffé
Káva: Zrnková
Druh: 100% Arabika
Balení: 250 g
Poměr arabiky:: 100%
Acidita kávy:: ★★★★☆
Síla kávy:: ★★★☆☆
Pěna kávy:: ★★☆☆☆
Vhodná pro cappuccino a latte:: ★ ★ ★ ★ ★
Vhodná pro espresso:: ★ ★ ★ ★ ★

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: