Upozornění: od 1.8.2018 bude nově otevírací doba prodejny a servisu v Moravanech od 8 do 16 hodin. Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Saeco Lirka OTC

Značka, se kterou se setkal snad každý. Saeco se specializuje na výrobu plnoautomatických kávovarů již od roku 1981. Saeco je značkou kvality a perfektního zpracování.

Design
Kávovar Saeco Lirka OTC je novinkou z řady plnoautomatických kávovarů Saeco. Je design splňuje moderní požadavky zákazníků jak v kancelářích tak i v domácnostech. Kávovar je úzký a má krásné rovné linie. Jeho barva imituje barvu karbonu, která je dnes velice moderní. Saeco Lirka OTC nemá žádné složité komponenty, které by překážely v běžném používání kávovaru.

Cappuccino a Latte na jedno stisknutí
V dnešní době, kdy si zákazníci oblíbily mléčné nápoje jako je cappuccino nebo latte macchiato, preferují u kávovaru snadnou přípravu mléčných nápojů. Na mléčné speciality jako je cappuccino a latte Vám kávovar Saeco Lirka OTC nabízí vždy jedno jediné tlačítko, kterým se do šálku připraví mléčná pěna a následně kávy. Tlačítka jsou libovolně před nastavitelná na různé druhy a velikosti šálku.

Snadná údržba
Saeco používá systém “hadičky”, která se zasouvá přímo do krabice s mlékem. Celý systém Vám po přípravě mléčných káv nabídne čištění horkou párou, která cappuccinator dokonale vyčistí. Pro důkladnější čištění můžete také místo mléka použit sklenici vody s přípravkem na čištění mléčných cest pro důkladnější vyčištění.

Kávovar si sám řekne, kdy potřebuje odvápnit. Disponuje nejnovějším systém automatického odvápnění pro dokonalejší odvápnění kávovaru.

Technická specifikace
Rozměry Š x V x H: 215 mm x 370 mm x 429 mm
Povrchový materiál: Kov a termoplast
Zásobní na vodu: Objem 2,5 l vody
Tlak Čerpadla: 15 Barů
Zásobník na zrnkovou kávu: 500 g kávy
Mlýnek: Keramický
Displej: V českém jazyce
Počítadlo porcí kávy: Ano

Závěrem
Kávovar Saeco Lirika OTC hodnotím jako velice podařený a dobře zpracovaný kávovar. Svým zákazník tento kávovar doporučuji pokud hledají funkční kávovar, bez zbytečných komponentů, které by v běžném denním životě nevyužili.

Můžu jej doporučit především do kancelářských provozů, kde kávovar bude obsluhovat více uživatelů. Jeho ovládání je intuitivní a snadné. Překvapila mě kvalita našlehané pěny. Cappuccinator na mne nepůsobí úplně nejdůvěryhodněji ale aktuálně nevím o kávovaru, který připraví lepší mléčnou pěnu.

Odkaz na kávovar Saeco Lirka OTC