DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu výpadku elektrického proudu budou objednávky doručené 14.6. po 13 hodině doručeny v pondělí 18.6. Ve stejný den bude i provozovna Brno Moravany uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Saeco Lirka OTC

Značka, se kterou se setkal snad každý. Saeco se specializuje na výrobu plnoautomatických kávovarů již od roku 1981. Saeco je značkou kvality a perfektního zpracování.

Design
Kávovar Saeco Lirka OTC je novinkou z řady plnoautomatických kávovarů Saeco. Je design splňuje moderní požadavky zákazníků jak v kancelářích tak i v domácnostech. Kávovar je úzký a má krásné rovné linie. Jeho barva imituje barvu karbonu, která je dnes velice moderní. Saeco Lirka OTC nemá žádné složité komponenty, které by překážely v běžném používání kávovaru.

Cappuccino a Latte na jedno stisknutí
V dnešní době, kdy si zákazníci oblíbily mléčné nápoje jako je cappuccino nebo latte macchiato, preferují u kávovaru snadnou přípravu mléčných nápojů. Na mléčné speciality jako je cappuccino a latte Vám kávovar Saeco Lirka OTC nabízí vždy jedno jediné tlačítko, kterým se do šálku připraví mléčná pěna a následně kávy. Tlačítka jsou libovolně před nastavitelná na různé druhy a velikosti šálku.

Snadná údržba
Saeco používá systém “hadičky”, která se zasouvá přímo do krabice s mlékem. Celý systém Vám po přípravě mléčných káv nabídne čištění horkou párou, která cappuccinator dokonale vyčistí. Pro důkladnější čištění můžete také místo mléka použit sklenici vody s přípravkem na čištění mléčných cest pro důkladnější vyčištění.

Kávovar si sám řekne, kdy potřebuje odvápnit. Disponuje nejnovějším systém automatického odvápnění pro dokonalejší odvápnění kávovaru.

Technická specifikace
Rozměry Š x V x H: 215 mm x 370 mm x 429 mm
Povrchový materiál: Kov a termoplast
Zásobní na vodu: Objem 2,5 l vody
Tlak Čerpadla: 15 Barů
Zásobník na zrnkovou kávu: 500 g kávy
Mlýnek: Keramický
Displej: V českém jazyce
Počítadlo porcí kávy: Ano

Závěrem
Kávovar Saeco Lirika OTC hodnotím jako velice podařený a dobře zpracovaný kávovar. Svým zákazník tento kávovar doporučuji pokud hledají funkční kávovar, bez zbytečných komponentů, které by v běžném denním životě nevyužili.

Můžu jej doporučit především do kancelářských provozů, kde kávovar bude obsluhovat více uživatelů. Jeho ovládání je intuitivní a snadné. Překvapila mě kvalita našlehané pěny. Cappuccinator na mne nepůsobí úplně nejdůvěryhodněji ale aktuálně nevím o kávovaru, který připraví lepší mléčnou pěnu.

Odkaz na kávovar Saeco Lirka OTC