Upozornění: od 1.8.2018 bude nově otevírací doba prodejny a servisu v Moravanech od 8 do 16 hodin. Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.

La Borsa "Modrá" Pieno Gusto

Značka La Borsa caffé pochází z České Republiky, z naší společnosti Haico, spol. s.r.o., která je provozovatelem portálu Kafeservis.cz. Vytvořili jsme unikátní značku kávy La Borsa caffé na míru pro automatické kávovary.

Káva značky La Borsa caffé se skvěle hodí do automatických kávovarů typu DeLonghi, Jura, Saeco a dalších. Káva není výrazně mastná, je přirozeně krémová a není kyselá. Všechny druhy obsahují kávy Arabika a Robusta.

“Modrá”
Často zákazníci používají svoje vlastní názvy podle barvy obalu kávy. “Dobrý den, prosím, 2 balení modré La Borsy”. Toto je častá věta, která zaznívá na našich prodejnách kávy. Káva je balená v potravinářské trojobalu modré lesklé barvy s výrazným zlatým logem La Borsa caffé.

Poměr Arabiky a Robusty
Káva La Borsa caffé Pieno Gusto obsahuje 50% kávy Arabika a 50% kávy Robusta. Káva Arabika pochází z Brazílie a Centrální Ameriky. Káva Robusta pochází z nejlepších plantáží v Asii.

Pražení
Káva se praží na styl medium. V Itálii toto pražení znamená spíše do tmava. Osobně doporučuji u kávovaru vždy nastavit co nejnižší teplotu kávy. Jedině tak z kávy dostanete maximum její skvělé chuti. Pokud by káva byla příliš horká tak by ztratila svoji krémovou chuť a dostala by do své chuti kyselé tóny.

Káva se praží na severu Itálie v blízkosti jezera Como. Sever Itálie má nejvíce pražíren ve svém okolí. Není se tedy čemu divit, že každá druhá nabízená káva se praží v okolí Milána.

Odkaz na kávu La Borsa Pieno Gusto 1 Kg