Dny dopravy zdarma jsou v plném proudu! Využijte dopravu zdarma na všechny objednávky od 300 Kč. Akce platí od 13. do 15.listopadu.
Zákaznická podpora: +420 546 427 146 obchod@kafeservis.cz

Pellini TOP Decaffeinato 250 g mletá káva

Neohodnoceno
199 Kč 173 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odběru Brno | Praha
Můžeme doručit do:
19.11.2018

Dekofeinizace kávy Pellini TOP probíhá velmi šetrnou metodou pomocí O2 a CO2, která téměř nemění aroma ani chuť kávy. Jedná se o velmi nákladnou metodu, ale výsledek je jednoznačný. Jedná se o nejlepší bezkofeinovou kávu na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při této metodě je káva vystavena za vysoké teploty a tlaku proudu kyslíku a kysličníku uhličitého, který je za těchto podmínek v tzv. superkritickém stavu, tedy na pomezí plynu a kapaliny. Oxid uhličitý i kyslík na sebe navážou pouze kofein a ostatní látky zůstanou v zrnu. Přestože se tento postup používá opakovaně, pro technologickou náročnost je tato metoda drahá a vyplatí se jen při větším objemu kávy pro dekofeinizaci. Z hlediska zachování chuti jde ale o metodu velmi šetrnou.

Pellini S.p.A. je společnost založená roku 1922 ve Veroně a vyznačuje se maximální snahou o kvalitu. Tato rodinná společnost vlastní značku dodnes a zaměřuje se především na italský trh, kde má silné postavení.

Menší procento výroby připadá na vývoz. Přesná a cílená vůle, která inspirovala každé rozhodnutí firmy, se projevila ve všech jejich aktivitách týkajících se vývoje, ale i dohod o spolupráci po celém světě a kvality produktů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pellini
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: