Upozornění: od 1.8.2018 bude nově otevírací doba prodejny a servisu v Moravanech od 8 do 16 hodin. Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Emilio Giannelli v Indii

Emilio Giannelli, zakladatel a majitel rodinné pražírny Paraná caffé. Tento muž stojí za skvělou chutí kávy Parana. V posledních dnech tráví výběrem kávy v Indii. Přijdou nějaké novinky v roce 2017? Prozatím alespoň pár fotek, které pražírna uvolnila.

Torrefazione Paraná je rodinný podnik, založený v Římě panem Ruggertem Giannellim již v roce 1960. Káva Paraná působí na evropském trhu tedy již 50 let.

Díky své filozofii se Torrefazione Paraná soustřeďuje především na italský trh v okolí Říma, kde společnost působí jako prodejce a současně i koordinátor provozu některých důležitých kaváren. Jen v okolí Říma Torrefazione Paraná dodává kávu do více než 500 kaváren a barů.

Od roku 1997 Torrefazione Parana zahájila vývoz na mezinárodní trhy a to hlavně do Evropy, ale také do USA, Austrálie a Činy Torrefazione Parana vybírá jen ty nejlepší zelené kávové boby druhu Arabica z oblastí Jižní a Střední Ameriky a druhu Robusta z oblasti Indického oceánu. Na první pohled neobvyklé jméno, ale kdo rozumí kávě ví, že Paraná je jednou ze 4 hlavních provincií v Brazílii ve kterých se káva pěstuje. Paraná Caffe Espresso je směsí nejlepších kávových zrn Arabica a jedním z typických představitelů římské pražené kávy.

Kávu Paraná Caffe distribuujeme na Český trh více jak 8 let a patří k nejprodávanějším kávám v sortimentu. Směs kávy Paraná caffé Extra bar D je 2. nejprodávanější káva v naší nabídce.

Facebook Paraná caffé