JURA WE6

38 990 Kč 32 223 Kč bez DPH
Na objednání u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Nová WE6  připraví celou řadu kávových klasik od ristretta a espressa až po café créme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je prokázáno, že všude tam, kde si zákazníci, zaměstnanci a návštěvníci mohou vychutnat vynikající kávu je atmosféra uvolněná, komunikativní a produktivní. Káva uvolňuje mysl a podporuje kreativitu. Z toho vyplývá, že by na žádném pracovišti neměl chybět kávovar JURA. Kávovar WE6 je vybaven vodní nádržkou s kapacitou 3 litrů, zásobníkem na kávová zrna s obsahem 500 g a zásobníkem zbytků s kapacitou 25 porcí, což dělá z tohoto elegantního profesionálního kávovaru ideální řešení pro zákazníky, kteří potřebují  připravit okolo 30 kávových specialit za den. Tlačítka na přední části přístroje a moderní TFT displej umožňují velmi jednoduché ovládání i pro uživatele, kteří nemají techniku v oblibě:-)

  • Mlýnek AromaG3
  • Je možno časově naprogramovat vypnutí kávovaru
  • Aktivní sledování zrnkové kávy
  • Integrované programy pro proplach, čištění či odvápnění.
Nejmodernější technologie pro dokonalý požitek

WE6 nabízí 8 různých specialit. Šesti úrovňový mlýnek AromaG3 zajišťuje optimální pomletí kávových zrn. Vždy pomele čerstvá kávová zrna rychle, ale zároveň dostatečně šetrně, aby se zachovalo aroma. Variabilní spařovací jednotka s kapacitou od 5 do 16 gramů zajistí ideální podmínky při každé přípravě. Impulzní extrakční proces (P.E.P.®) vyvinutý společností JURA optimalizuje dobu extrakce. Při přípravě ristretta nebo espressa protlačí horkou vodu pomletou kávou v krátkých intervalech.

Hygiena certifikovaná TÜV

Čistota a hygiena jsou na pracovišti naprosto nezbytné. A proto zabudované programy proplachu a čištění v kombinaci se speciálně navrženými čistícími prostředky pro kávovary JURA zajišťují dokonalou hygienu stisknutím jednoho tlačítka.

Osobitý stejně jako Vaše požadavky

Protože se požadavky liší podle různých situací, přináší WE6 mnoho možností v programování a individuálním nastavení. Množství mleté kávy a vody je možné přizpůsobit osobním preferencím a používaným šálkům a skleničkám. Zároveň je možné upřednostnit některé speciální kávy před ostatními tím, že deaktivujete ty, které nechcete používat. Na vyžádání jsou k dispozici různé režimy, které dovolí přednastavení a změnu objemu šálku pouze po zadání určitého hesla. Tím předejdete případným chybám.

Doplňkové parametry

Kategorie: JURA
Záruka:: 12 měsíců
Tlak: 15 bar
Výškově stavitelná kávová výpust: 65 - 111 cm
Zásobník na vodu:: 3 l
Zásobník na kávová zrna: 500 g
šířka: 29,5 cm
Max. výška šálku: 41,9 cm
Hloubka: 44,4 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×