Akční Vánoce: Od 10. do 20.12 jsme pro Vás snížili minimální objednávku pro dopravu zdarma na 1 000,- Kč. Platí pro všechny typy přepravy.
Zákaznická podpora: +420 546 427 146 obchod@kafeservis.cz

JURA IMPRESSA XJ5 Professional

Neohodnoceno
Značka: JURA
60 790 Kč 50 240 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kávovar JURA IMPRESSA XJ5. Dokonalé provedení v atraktivní stříbrné barvě Vás oslní ještě dříve, než ochutnáte první doušek lahodné kávy. Jura XJ5 Vám připraví ristretto, espresso či velkou kávu... Nová Jura XJ5 má české menu. Osvětlení šálku uvede jakoukoliv připravovanou specialitu v tom správném světle. Tím však jeho přednosti teprve začínají...

Vysoký výkon kávovaru
Denní příprava vyššího množství káv je pro kávovar XJ5 hračkou. Díky velkým zásobníkům na zrnkovou kávu (600g) a velkým zásobníkům na vodu (5 litrů) nebudete muset neustále doplňovat kávu a vodu. Výškově i šířkově nastavitelná výpusť se snadno přizpůsobí Vašemu šálku, nebo rovnou šálkům dvěma, pokud budete současně připravovat více káv.

Jednoduchá údržba
Ovládání kávovaru Jura XJ5 je velmi snadné. Přístroj Vás včas upozorní na nutnost čištění, stav kávy a jiné důležité informace. Veškerá nastavení jsou snadná díky srozumitelným pokynům. Inteligentní elektronika včas pozná, kdy je třeba kávovar vyčistit. Díky automatickému čištění je vše dílem automatiky, stačí Váš pokyn stiskem jediného tlačítka. Ještě než se Váš kávovar vypne, provede zcela automaticky čištění. Díky filtrům Claris není třeba provádět dekalcifikaci (odstranění vodního kamene).

Možnost dalšího rozšíření 
Kávovar JURA XJ5 je možné rozšířit o mincovník nebo ho připojit k Vašemu inkasnímu systému. Pokud milujete mléčné speciality, můžete kávovar rozšířit i o profesionální automatický zpěňovač mléka. Rychle a jednoduše připravíte Latte, Cappuccino a jiné speciality. Vždy s jemnou mléčnou pěnou. Cappuccinátor je možné také vyměnit za trysku na vodu. Veškeré příslušenství je elegantně ukryto uvnitř kávovaru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary JURA
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: