Akční Vánoce: Od 10. do 20.12 jsme pro Vás snížili minimální objednávku pro dopravu zdarma na 1 000,- Kč. Platí pro všechny typy přepravy.
Zákaznická podpora: +420 546 427 146 obchod@kafeservis.cz

JURA GIGA X8 Professional SPEED

Neohodnoceno
Značka: JURA
178 900 Kč 147 851 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce výkonný kávovar JURA GIGA X8 Professional je vybavený unikátní funkcí SPEED, která umožňuje připravit dokonalou kávu v rekordním čase . Optimálně Extrahovaná káva je smíchána s horkou vodou uvnitř stroje pomocí extra bypassu. Káva je tak připravená v rekordní rychlosti bez ztráty chuti a vůně.

Profesionální ovládání
JURA GIGA X8 Professional SPEED vyniká oproti modelu GIGA X7 zejména rychlostí přípravy kávy. Dodatečnou kapacitu ohřevu vody zajišťuje třetí termoblok, který jí umožňuje uvařit perfektní kávu rekordní rychlostí . Horká voda se přidá k čerstvě uvařené kávě přes obtokové vedení. Funkce SPEED je nastavitelná tak, aby vyhovovala požadavkům každého uživatele. 29 různých nápojů, a stejně tak menu na úvodní obrazovce , může být individuálně naprogramováno. Například výrobky lze přejmenovat a uspořádat přesně podle představ uživatele.

Elektronicky nastavitelné keramické mlýnky
Kávovar JURA GIGA X8 je vybaven dvěma keramickými mlýnky s elektronickým nastavením hrubosti mletí. Díky tomu můžete v kávovaru používat zcela odděleně dva druhy kávy. Pro každý druh je možné individuálně nastavit hrubost mletí. Pokud si to budete přát, můžete si u každého nápoje nastavit individuální poměr kávových zrn - to je káva podle přání. Každý mlýnek je navíc vybaven samostatným monitorováním stavu kávových zrn, kávovar tak včas upozorní na nutnost dosypání Vaší oblíbené kávy.

Vysoký výkon
Kávovar JURA GIGA X8 je díky své konstrukci určen pro místa s předpokládanou vyšší zátěží. Gastronomické provozy, hotely, recepce... Díky zvětšeným zásobníkům na kávu, zásobníku vody či odpadním zásobníkům umožňuje přípravu skutečně velkého množství kávových specialit bez nutnosti častého doplňování či vyprazdňování.

Snadné ovládání díky barevnému TFT displeji
Ovládání již nemůže být snazší. Kávovar JURA GIGA X8 je vybaven velkým barevným TFT displejem. Všechny informace Vám kávovar nejen napíše, ale také názorně ukáže. Velmi intuitivní a atraktivní je i výběr nápoje - stačí sledovat displej a otáčením otočného ovladače vybrat specialitu, která Vás nejvíce láká. Nápoje můžete nejen do detailu nastavit, měnit poměr kávy, mléka, vody, ale třeba i nápoj pojmenovat a umístit na úvodní obrazovku.

Zajímavé vlastnosti kávovaru JURA GIGA X8:

 • Velké zásobníky na kávu s kapacitou 750g každý, zásobník na vodu o objemu 5 litrů a odpadní zásobník s kapacitou asi 40 káv
 • Možnost individuální konfigurace používaných nápojů, možnost nastavení uživatelských práv včetně jejich pojmenování
 • Výškově i šířkově nastavitelná duální výpusť
 • Dva nezávislé, digitálně nastavitelné keramické mlýnky s možností volby pro káždý nápoj
 • Příprava jednoho nebo dvou Latte Macchiato či Cappuccino pouhým stiskem tlačítka
 • Zpěňování mléka FineFoam pro jemnou mikropěnu s plně automatickým proplachem mléčných cest
 • Automatické přepínání mezi horkým mlékem a mléčnkou pěnou při přípravě Latte Macchiato
 • 29 kávových a kávomléčných specialit s možností individuálního nastavení
 • Intelligentní systém předehřátí již od prvního šálku navíc s trojím systémem termobloků
 • Možnost individuálního nastavení poměru druhu kávy pro každý nápoj
 • Duální osvětlení šálků v barvě bílé a jantarově hnědé
 • Intuitivní ovládání prostřednictvím rotačního ovladače a barevný TFT displej
 • Automaticky ovládané lamely aktivního odvětrání kávovaru

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary JURA
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: