Upozornění: od 1.8.2018 bude nově otevírací doba prodejny a servisu v Moravanech od 8 do 16 hodin. Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Aplikace k odpolední kávě

Babičky z města při odpolední kávě sledovali z okna dění ve městě nebo u sousedů.
Naše generace dnes v kavárnách nebo v kancelářích při odpolední kávě sleduje spíše dění ve svém chytrém telefonu nebo tabletu. Díky tomu taky tuší co se děje ve městě a kolem nich :-)

Nechceme vás vy-zívat to měnit! Ale máme pro vás pár zajímavých typů co na chytrém telefonu vyhledávat.

Boomerang
Ještě nevíte z jaké aplikace se dostávají na svět ty krátká videa se zábavnými smyčkami?
Je to aplikace Boomerang, která vychází z továrny Instagram. Stačí přes aplikaci natočit jak zvedáte šálek z podšálku.

Airbnb
Není podstatné jestli jste po dovolené nebo před dovolenou. Aplikace Airbnb Vám dodá tu správnou inspiraci pro Vaše cestování a poznávání nepoznaného. Aplikace vyhledává místa, kde můžete na svých cestách složit hlavu. Ale nevyhledává místa jen tak ledajaká. Co takhle spát v domě na stromě nebo ve staré parní lokomotivě? Tato aplikace Vás bude bavit delší dobu než 15 minut při kávě.

CSFD.CZ
Aplikace známého serveru pro vyhledávání a hodnocení filmů. Podívejte se co dávají aktuálně v kině ve vašem okolí a jak ostatní tyto filmy hodnotí. Zároveň můžete zhlédnout všechny trailery na filmy, které Vás zajímají.

Nike Running
Vím, jsou 2 hodiny odpoledne a vy nemůžete jít teď běhat. Ale moje osobní zkušenost je taková, že mě sportovní aplikace v průběhu odpolední kávy motivují k odpolední akci! Aplikace srovnává Vaše výkony a úspěchy v běhání a tyto informace nás motivují k dalším výkonům. Mluvím všeobecně o všechny tzn. sporttrackerech, které používáte pro své výkony.