Dny dopravy zdarma jsou v plném proudu! Využijte dopravu zdarma na všechny objednávky od 300 Kč. Akce platí od 13. do 15.listopadu.
Zákaznická podpora: +420 546 427 146 obchod@kafeservis.cz

Doprava a platba v ČR

Rozvoz kávy po Brně a Praze

Využijte nejrychlejší dopravu v Brně a Praze! Rozvoz zajišťujeme každý den. Rozvoz probíhá z provozoven Bohunická cesta, Moravany a Daliborova, Praha. Objednávky přijaté do půlnoci daného dne budou rozvezeny následující pracovní dej mezi 10 a 14 hodinou.

Cena přepravy je zdarma pro objednávky nad 1 000,- Kč s DPH.

Objednávky je možné platit dobírkou, platební kartou online při uzavření objednávky nebo platebním převodem.

Osobní odběr

Nechcete na svůj balík čekat? Můžete si jej vyzvednout osobně na některé z našich prodejen Brně nebo Praze. Adresy a otevírací doby naleznete na https://www.kafeservis.cz/kontakty/

Cena osobního odběru je zdarma. V provozovnách je možné platit hotově nebo platební kartou.

Expresní přeprava PPL

Při doručení objednávky do 13 hodin, bude balík odeslaný jež ten stejný pracovní den. Doručení je zpravidla druhý pracovní den po celé ČR.

Cena přepravy je 99 Kč s DPH, Objednávky nad 3 000 jsou zasílány zdarma

Cena dobírky je již zahrnuta v ceně.

Zásilkovna

Pří výběru dopravy pomocí Zásilkovny si vyberete nejbližší provozovnu ve Vašem městě a my zásilku doručíme na zvolenou pobočku. Při doručení objednávky do 13 hodin, bude balík odeslaný jež ten stejný pracovní den.

Cena přepravy je 99 Kč s DPH, Objednávky nad 3 000 jsou zasílány zdarma

Cena dobírky je již zahrnuta v ceně.

Platba za balík

Za balík můžete běžně zaplatit dobírkou přímo přepravci nebo platební kartou onliner. Můžete využít i platbu bankovním převodem. Pro neregistrované zákazníky vždy předem na bankovní účet. Pro dlouhodobé zákazníky se splatností faktury.

Platba předem je zdarma: 132008514/5500 jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.