Doprava a platba Slovensko

Expresní přeprava DHL

Při doručení objednávky do 13 hodin, bude balík odeslaný jež ten stejný pracovní den. Doručení je zpravidla do 2 až 3 pracovních dnů po celém území Slovenska.

Cena přepravy je 5 EUR, Objednávky nad 95 EUR jsou zasílány zdarma

Cena dobírky je 1 EUR.

Zásilkovna

Pří výběru dopravy pomocí Zásilkovny si vyberete nejbližší provozovnu ve Vašem městě a my zásilku doručíme na zvolenou pobočku. Při doručení objednávky do 13 hodin, bude balík odeslaný jež ten stejný pracovní den.

Cena přepravy je 5 EUR, Objednávky nad 95 EUR jsou zasílány zdarma

Cena dobírky je 1 EUR.

Platba za balík

Za balík můžete běžně zaplatit dobírkou přímo přepravci nebo platební kartou. Můžete využít i platbu bankovním převodem předem.

Platba předem je zdarma: Bankovní účet: 29 4206 2087 / 1100 IBAN: SK82 1100 0000 0029 4206 2087 jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Bankovní účet je evidovaný u Tatra banka, a.s.

Nákup bez DPH - pro plátce DPH

V případě, že nakupujete jako podnikatelský subjekt a jste registrovaný plátce DPH na Slovensku, bude Vám vystavená fakturu za zboží bez DPH. Podmínkou je uvést DIČ v objednávkovém formuláři. V ostatním případě budou dodávky na Slovensko fakturované standardně s DPH.

Přenesená daňová povinnost

Reverse charge - Přenesená daňová povinnost platí pro vybrané druhy zdanitelného plnění mezi plátci DPH. Funguje na principu, že při poskytnutí zboží nebo služeb nepřiznává DPH prodejce, ale odběratel. Odběratel DPH odvede namísto prodávajícího. Prodejce vystaví daňový doklad a neuvede výši DPH, ale uvede, že "výši daně je povinen doplnit a přiznat odběratel". Režim se netýká koncových drobných spotřebitelů - soukromých osob, je to opatření na úrovni plátců DPH, tedy firem a podnikatelů.