DeLonghi PrimaDonna Class ECAM 550.75 MS

3 hodnocení
Značka: DeLonghi
23 990 Kč 19 826 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Mercedes mezi kávovary – to je společnost De'Longhi a její prémiový kávovar PrimaDonna Class. Vyjímá se příkladnou kvalitou zpracování, vysokým výkonem (viz 19barové čerpadlo) a především lahodnou kávou, která předčí i tu z oblíbené kavárny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je přitom vyrobený z prvotřídních materiálů a díky Bluetoothve spolupráci s mobilní aplikací Coffee Link můžete tu nejlepší kávu, kterou kdy vaše návštěva ochutnala, připravit, aniž byste se museli zvednout z křesla. Můžete být ale i „konzervativnější“ a k ovládání použít 3,5" TFT displej s dotykovou technologií umístěný na čelní straně kávovaru.
 
De'Longhi myslí i na rychlost přípravy kávových specialit, a proto se nabízí vysoký příkon 1 450 W, aby káva či čaj byla připravena během pár desítek vteřin. Výhodou je i tichý, ale velmi účinný mlýnek na kávová zrna, jenž zrna uložená v 360g zásobníku zvládá zpracovat ve 13 úrovních jemnosti, aby káva chutnala přesně tak, jak to máte nejraději.
 
3,5" TFT displej
Mimořádně jednoduchého ovládání je dosaženo prostřednictvím 3,5" TFT barevného displeje s dotykovou technologií. Na výběr přitom je hned z 18 jazyků, mezi nimiž najdete i češtinu a slovenštinu.
 
Aplikace Coffee Link
Kávovar plně spolupracuje s aplikací Coffee Link pro přípravu nápojů, aniž byste se museli zvednou ze sedačky. Umožní vám ale prozkoumat i nové chutě a objevit neznámé kávové speciality. Telefony či tablety s kávovarem komunikují pomocí protokolu Bluetooth.
 
Bohatá paleta nápojů
Vychutnejte si lahodné nápoje připravené stiskem jediného tlačítka. Připravíte tak espresso, ale i běžnou kávu, LONG, doppio+, americano, cappuccino, latte macchiato, caffee latte nebo horké mléko. Využít navíc můžete i exkluzivní funkce čaje (bílý, zelený, černý a oolong – připraví rozdílnou teplotu vody pro každý druh
čaje).
 

SERVIS DELONGHI BRNO

Garanční prohlídky - Naše společnost Vám k zakoupenému kávovaru nabízí možnost garanční prohlídky 2x ve dvouleté záruční době.

Naše společnost je autorizovaným prodejcem a servisním střediskem společnosti DeLonghi.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary DeLonghi
Záruka: 2 roky
Rozměry (šxhxv) cm: 26x36,1x46,9
Hmotnost (kg): 11,9
Příkon (W):: 1450
Barva:: Stříbrná, provedení nerez
Automatické čištění: ANO
Indikátor pročištění Cappuccino Systému: Ano
De'Longhi LatteCrema systém: Ano
Odvápňovací, čisticí a proplachovací program: Ano
IFD Systém: Ano
Rychlá pára: Ano
Displej: 3,5” TFT touch display
Tlak pumpy (bar): 19
Aplikace Coffee Link - ovládání přes smart telefon: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: