Delonghi ICM17210 Clessidra hnědý + degustační balení itaslké kávy

3 hodnocení
Značka: DeLonghi
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH 2 990 Kč / 1 ks
Na dotaz
Vstávejte každé ráno tou správnou nohou. Otevřete oči a nechte se probudit voňavou filtrovanou kávou, kterou vám během chvilky připraví kávovar Delonghi ICM17210 Clessidra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstávejte každé ráno tou správnou nohou. Otevřete oči a nechte se probudit voňavou filtrovanou kávou, kterou vám během chvilky připraví kávovar Delonghi ICM17210 Clessidra. Přístroj s příkonem 1 800 W dokáže najednou připravit dostatek vody až na deset šálků. Využijete jej tedy i tehdy, pokud máte doma vzácnou návštěvu, aby nikdo nemusel na svůj nápoj čekat déle.
 
Upozornění na nutnost odvápnění
 
Díky speciálnímu designu a použitým funkcím má připravená káva ještě intenzivnější chuť a smyslnější aroma. Systém Anti Drip zajistí pohodlné nalévání, aniž by z kávovaru ukápla byť jen jediná kapička a vy jste jej museli čistit. Aby zařízení dlouhodobě bezchybně fungovalo, je potřeba jej pravidelně odvápňovat. Na to vás upozorní praktický indikátor, takže vždy budete mít zaručenu tu nejlepší chuť, kterou vám kávovar může dopřát.
 
Až 10 šálků
 
Konvice s objemem 1,25 litru dokáže najednou připravit dostatek vody k tomu, abyste si mohli vychutnat až deset šálků své oblíbené filtrované kávy. 
 
Anti Drip
 
Systém Anti Drip zajistí, že se mimo konvici nedostane ani kapička nápoje. Jakmile karafu z kávovaru vyjmete, okamžitě se pozastaví výdej kávy, a naopak se opět spustí, až karafu vrátíte zpět na své místo. 
 
Udržení teplé kávy
 
Integrovaná hřejivá plotýnka dokáže kávu udržet teplou několik desítek minut. Nemusíte proto s pitím spěchat. Vychutnejte si každý šálek naplno a ve stejné kvalitě od prvního do posledního loku.
 

SERVIS DELONGHI BRNO

Garanční prohlídky - Naše společnost Vám k zakoupenému kávovaru nabízí možnost garanční prohlídky 2x ve dvouleté záruční době.

Naše společnost je autorizovaným prodejcem a servisním střediskem společnosti DeLonghi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Překapávaná káva
Záruka: 2 roky
Počet šálků: 10 (kapacita: 1,25 l)
2 možnosti využití: překapávaná káva podle evropské certifikace ECBC nebo filtrovaná káva metodou Pour Over
Plotýnka pro udržení kávy teplé: až 40 minut
Karafa: Skleněná
Systém Anti drip: Ano
Indikátor vodní hladiny: Ano
Odnímatelný papírový filtr ve tvaru V: Ano
Hmotnost: 2,2 Kg
Výška: 33 cm
Šířka: 19 cm
Hloubka: 24 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: