AKTUÁLNĚ - Kafeservis.cz funguje bez omezení služeb a zasílání. Vaše objednávky zasíláme každý den s doručením na druhý pracovní den. Osobní odběry probíhají v omezené pracovní době od 9 do 15 hodin. Pokud dorazíte na prodejnu a nebudete mít vytvořenou objednávku tak ji s Vámi na místě vytvoříme a zboží Vám předáme. Servis funguje také bez omezení pouze v době od 9 do 15 hodin.

DeLonghi ECAM 370.95.T + degustační balení itaslké kávy

22 hodnocení
Značka: DeLonghi
17 490 Kč 14 455 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.4.2020

Jednoduše programovatelné až 3 uživatelské profily pro individuální nastavení všech nápojů a následné uložení do paměti. Aplikace Coffee Link, umožňuj vytvořit nové nápoje, personalizovat stávající a sbírat užitečné rady a návody pro používání přístroje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduše programovatelné až 3 uživatelské profily pro individuální nastavení všech nápojů a následné uložení do paměti. Aplikace Coffee Link, umožňuj vytvořit nové nápoje, personalizovat stávající a sbírat užitečné rady a návody pro používání přístroje.

“LatteCrema” Systém pro skutečný mix potěšení: krémové cappuccino, s hustou mléčnou pěnou, připravené v ideální teplotě. Termo karafa na mléko s dvojitými stěnami, pro udržení optimální teploty mléka po delší dobu.

Automatická čistící funkce vestavěná do knoflíku na regulaci pěny – jednoduše tak může být po použití opět uložena do lednice. Nový recept Karafa kávy, pro sdílení dlouhodobého potěšení z pití kávy, perfektní pro milovníky překapávané kávy.

“MY” funkce: nastavte si každý nápoj dle své chuti, vyzkoušejte silné, střední nebo jemné aroma, nastavte si i teplotu kávy (horká, střední nebo nižší teplota). Vyjímatelná spařovací jednotka pro snadné čištění a údržbu. Odkapávací vanička s odnímatelnou mřížkou pro snadné čištění, lze mýt i v myčce nádobí.

SERVIS DELONGHI BRNO 

Garanční prohlídky - Naše společnost Vám k zakoupenému kávovaru nabízí možnost garanční prohlídky 2x ve dvouleté záruční době.

Naše společnost je autorizovaným prodejcem a servisním střediskem společnosti DeLonghi.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary DeLonghi
Záruka: 2 roky
Funkce Cappuccino: Nádoba na mléko
Rozměry (šxhxv) cm: 23,6x42,9x34,8
Hmotnost (kg): 9,5
Barva: Titanová
Indikátor pročištění Cappuccino Systému: ANO
De'Longhi LatteCrema systém: ANO
Nastavení pro 2 šálky: ANO
Displej: 3,5” TFT touch display
Kapacita zásobníku na kávová zrnka: 300 g
Tlak pumpy (bar): 19
Připojení přes mobilní telefon: Ano - Aplikace DeLonghi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: