DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Z důvodu výpadku elektrického proudu budou objednávky doručené 14.6. po 13 hodině doručeny v pondělí 18.6. Ve stejný den bude i provozovna Brno Moravany uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Caffé del Doge

2 položek celkem
Caffé del Doge Nerro zrnková káva 1 kg
Tip
499 Kč

Caffé espresso „Doge Nero“ je směs složená ze dvou odrůd – prané Arabiky z horských oblastí Kuby a prané Robusty z plantáží Taneerullah v Karnataktě v Indii.

Caffé del Doge Rosso zrnková káva 1 kg
499 Kč

Směs Rosso od Caffé del Doge je jednoduchá silná káva. Doge Rosso nabízí velkolepou vůni a nízkou kyselost. Káva je složená ze 4 druhů 100% Arabik z kávových bodů Brazílie,...

Bernardo Della Mea zakoupili společnost Caffé del Doge od mistra Rizzardiho v roce 1995 a od prvního dne, přinesl stejné nadšení jako původní majitel. On a jeho spolupracovníci vytvořili z Caffé del Doge, která byla do té doby malou pražírnou, dynamickou a moderní společnost.

Společnost Caffé del Doge se hrdě stala členem Asociace Specialist Coffee of America a v roce 1997 investovala velké prostředky na své mezinárodní mise věnované rozvoji a propagaci kávy. Caffé del Doge se zůčastnila veltrhu Fancy Food Show v New Yorku v roce 1999 vstoupila poprvé na zahraniční trh.

Produkce společnosti byla přesunuta z větší části v roce 2001 do Padovy, aby vyhovovala strukturálním a logistickéým nárokům na výrobu a zvyšující se objem upražené kávy.

Dnes je závod v Due Carrare vybaven avantgardním systémem pražení kávy, které je schopno pražit pomocí klasické tradiční metody pražení tzv. „benátské metody“ podle pokynů zakladatele Rizzardiniho.