Caffé del Doge Rosso zrnková káva 1 kg

3 hodnocení
Výrobce: Caffé del Doge
499 Kč 434 Kč bez DPH
Položka byla vyprodána…
Na dotaz

Směs Rosso od Caffé del Doge je jednoduchá silná káva. Doge Rosso nabízí velkolepou vůni a nízkou kyselost. Káva je složená ze 4 druhů 100% Arabik z kávových bodů Brazílie, Kolumbie, Guatemaly a Indie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto čtyři druhy se praží zvlášť a pak se smíchávají ve „studené směsi“, přesně tak jak určuje starobylá benátské tradice.

Všechny odrůdy jsou přímo a výhradně určeny a pěstovány pro směs Caff? del Doge Rosso.

Všechny tyto čtyři druhy kávy jsou spojeny se jménem plantáže nebo individuálním pěstitelem čímž je jasně dána autentičnost a kvalita jejich původu.

Caffé del Doge se nachází v samém srdci Benátek, jen pár kroků od slavného mostu Rialto.

Společnost Caffé del Doge se hrdě stala členem Asociace Specialist Coffee of America a v roce 1997 investovala velké prostředky na své mezinárodní mise věnované rozvoji a propagaci kávy.

Dnes je závod v Due Carrare vybaven avantgardním systémem pražení kávy, které je schopno pražit pomocí klasické tradiční metody pražení tzv. „benátské metody“ podle pokynů zakladatele Rizzardiniho.

Kávu Caffé del Doge najdete v tak exotických destinacích jako jsou Palo Alto, Californie, Káhira, Egypt, Buenos Aires, Argentina a mnohé další. Vždy ve spojení s kvalití atmosférou a kvalitou.

Caffé del Doge najdete též v kavárnyě muzea Villa Pisani, které se nachází na řece Brenta a který byl letním sídlem rodiny dóžete Alvise Pisani v 18. století.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: