Doručení vína kurýrem za 99 Kč

Víno je lék a prosecco je lék na dobrou náladu. Hodí se v každé společnosti a je skvělé jako společník na každou akci. Hledali jsme jak co nejbezpečněji a nejrychleji doručit zásilku s vínem a proseccem. 

Již více jak 6 měsíců používáme službu Messenger a jejich produkt doručení vína až ke dveřím. Tato služba zajistí, že vína z našeho skladu vám můžeme poslat bez zbytečného balení do bublinek a dalších bezpečných materiálu. Kurýr jednoduše vyzvedne kartony s vínem a doručuje vám je s nejvyšší bezpečností, protože ví, že převáží lahve. Všechny zásilky jsou pojištěné na hodnotu zásilky.

V současné době jsme přepravili více jak 200 zásilek s vínem a bez jediného poškození. Těší nás že vám tuto službu můžeme nabídnout.

Cena přepravy je 179 Kč při objednávce do 2 000 Kč. Při objednávce nad 2000 Kč je doprava pouze 99 Kč. V případě, že byste rádi ochutnali namíchaný jeden karton vína, tak vám doporučíme přidat ještě nějakou vybranou italskou kávu, aby jste se dostali s objednávkou nad 2 000 a tedy dopravu za nejlepší cenu 99 Kč. 

V případě dotazů a požadavků se na nás neváhejte obrátit. Pište na email obchod@kafeservis.cz

Kompletní nabídku vína najdete na https://www.kafeservis.cz/nabidka-vina/