Sanremo ZOE

3 hodnocení
Výrobce: SANREMO
95 000 Kč 78 512 Kč bez DPH
Položka byla vyprodána…
Na dotaz

Model Sanremo ZOE jsou nejpraktičtější modely pro restaurace, hotely i kavárny. Jejich jednoduché ovládání nadchne každého uživatele tohoto kávovaru. U kávovaru je možné nastavit tlak kávy, teplotu kávy a při volbě modelu SED i automatické dávkování kávy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Sanremo ZOE jsou nejpraktičtější modely pro restaurace, hotely i kavárny. Jejich jednoduché ovládání nadchne každého uživatele tohoto kávovaru. U kávovaru je možné nastavit tlak kávy, teplotu kávy a při volbě modelu SED i automatické dávkování kávy. Model se vyrábí v několika barevných variantách, kdy základ kávovar je vždy bílý nebo matně černý. Design doporučujeme vybrat s prodejcem na míru. Kávovar je vybavený 2 skupinami pro přípravu kávy, 2x tryska na šlehání mléko a 1x výpust horké vody.

Pro zákazníky, kteří potřebují 2 pákový kávovar a délka ZOE je příliš, máme variantu ZOE Compact. Více zde

SED modely označené SED jsou vybaveny elektronickým dávkováním kávy. V praxi to znamená, že si můžete nastavit velikosti kávy na předním panelu kávy. Tento model doporučujeme. V praxi jistě nepostradatelné vybavení profesionálního kávovaru. Kávovary označené SED mají nastavení 1 malé kávy, 1 velké kávy, 2 malé kávy, 2 velké kávy a manuální dávkování kávy.

SAP modely označené SAP jsou plně manuální kávovary. V praxi to znamená, že při přípravě kávy musíte manuálně přípravu kávy vypnout a nelze si nastavit velikost dávkování.

Sanremo je dynamická rodinná společnosti, která se specializuje na spojení špičkové technologie a designu kávovarů. Všechny kávovary jsou navrhovány a realizovány profesionály ve svém oboru. Na vývoji nových modelů se podílí ti nejlepší baristi z celého světa. Společnost Sanremo si je najímá kvůli jejich letitým zkušenostem s přípravou kávy. Kávovary Sanremo jsou tak jednoduché pro přípravu kvalitního espressa. Kávovary jsou intuitivní pro ovládání tak, aby je zvládala i obsluha, která není vyškolená jako nejlepší baristi na světě.

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky
? Počet skupin pro přípravu kávy: 2
šířka: 720 mm
hloubka: 528 mm
výška: 537 mm
kapacita bojleru: 10 l
váha kávovaru: 59 Kg

Sanremo ZOE video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: